Diatoomic looduslik diatomiitmuld roomavate putkate vastu 200 g

Naturaalse päritoluga, kasutamisvalmis vahend – diatomiitmuld. Toode on mõeldud putukate mehhaaniliseks peletamiseks ruumides ja väljaspool. 

3,84 €
Saadavus: Laos
SKU
OWD200

Kasutusotstarve: vahend koosneb mikroorganismide diatoomide fossiilidest. Diatomiitmulda iseloomustavad eriti teravad mikroskoopilised osakesed ja suure koguse niiskuse sidumise võime. Fossiilide teravad servad võivad kahjustada kahjuri nahka ja põhjustada dehüdratsiooni. Kahjurid püüavad naturaalselt vältida kohti, kuhu on puistatud rohkesti diatomiitmulda. Vahend sobib kasutamiseks ka mulla konditsioneerina või niiskuse säilitamiseks mullas.

Kasutamine: kahjurite vastu puistatakse vahendit kahjurite liikumisteedele, pesitsemiskohtadele, võimalikele peidupaikadele või kogunemiskohtadele. Vahendit võib kasutada elumajades, tootmis- ja abihoonetes, kasvuhoonetes ja talveaedades, rõdudel ja terassidel. Pulbrit soovitatakse puistata võimalikult õhukese kihina kuivale pinnale või ümber taimede, piludesse, vahedesse. Vajalik on kahjuri kokkupuude kuiva pulbriga. Niisketes kohtades vahendi tõhusus väheneb. Märjaks saanud vahendi peab asendama uuega. Mulla konditsioneerimise eesmärgil puistata seda vahendit mullale (100 g/m2) või poti (kasti) pinnale ja segada kuni 5 cm sügavusse.Koostis: 100 % looduslik diatomiitmuld.

Lisainfo
Tootja Organic Way