Infinito 30 ml

Infinito SC687 30 ml Fungitsiid

Imidasect Prussakatele 10 g geelina süstlas

Imidasect Prussakatele10 g geelina süstlas

Imidasect Prussakatele1,4 g geelina söödakandikul

Tavatarbijale.

Koostis: Kasutamisvalmis geel.
Toimeaine: Imidaklopriid.
Keemiline perekond: Nitroguanidiinid (neonikotinoidid).
Kontsentratsioon: 2,15% w/w.
Sihtputukad: Harilik prussakas (Blatella germanica) ja tarakan (Blatta orientalis).
Toime: Toimeaine imidaklopriid seob end putuka neuronitega. See põhjustab närviimpulsside ülekandes ärritust, mis mõjub sihtputukale surmavalt. Mürksööda koostisosad tõmbavad prussakaid ja tarakane ligi. Nad levitavad geeli liikumisega ning jagavad seda teiste putukatega, põhjustades mürgistust kontakti ja suukaudse manustamise kaudu. Tavatingimustes on söödakandikud kasutatavad vähemalt 2 kuud.

2,63 €
Saadavus: Laos
SKU
IP1.4

Kasutusjuhised:

 • IMIDASECT sobib kahjuritõrje läbiviimiseks majades, korterite keldrites, avaliku sektori hoonetes, kogukonnakeskustes, kinodes, kirikutes, äriruumides, hotellides, restoranides, koolides, lasteaedades, haiglates, vanadekodudes, hooldusasutustes, avalikes saunades, transpordivahendites (laevad, rongid, lennukid), laoruumides, tööstuslikes hulgiladudes ning väliskeskkonnas tõkkena ehitiste ümber võimalike prussakate sissepääsukohtade juures (nt aknad, uksed, ventilatsiooniavad).
 • Enne kasutamist eemaldada kõikvõimalikud prussakate/tarakanide tavapärased toiduallikad (prügi, toidujäätmed jne.) levialalt geeli manustamise soodustamiseks.
 • Söödakandikud asetada nii levialale kui ka toiduallikate vahele ning soojadesse (<50 °C) ja niisketesse varjus olevatesse kohtadesse (nurgad, praod, lõhed, õhutorud, põrandaliistude ja seadmete taha, mööda torusid, veeallikate lähedale jne.).
 • Kontrolli käigus vaadata söödakandikud üle ning vajadusel asendada söödakandikud uutega, sest prussakad jätavad maha eritisi ja väljaheiteid, mis tõmbavad liigikaaslasi ligi. Kuivanud geeliga söödakandikud tuleb välja vahetada, et toode maitseks kahjuritele. Informeerida loaomanikku toote ebatõhususest.

  Väliskeskkonnas kasutamine: asetada söödakandik ainult kõvale pinnasele nagu nt terrassid või siseõu.

  Doseerimine*:
 • *Kontrollida lõksude arvu m2 kohta allolevast tabelist, kus on välja toodud müüdavate söödakandikute suurused.
 • Lõplikud kogused on esitatud vastavatel lõpp-pakenditel.
 • Toodet võib kasutada iga 2 kuu tagant või kui mürksööt on ära söödud (maksimaalselt 6 kasutuskorda aastas).

  Tähtis:
 • Kasutada putukatõrjevahendeid ettevaatlikult.
 • Lugeda etiketti enne kasutamist.
 • Pidada kinni pakendil väljatoodud kasutusjuhistest, doosidest, tingimustest ja ettevaatusabinõudest, mis põhinevad tooteomadustel ja soovituslikel kasutusviisidel.
 • Toodet tuleks kasutada hea tava alusel ning vastutades võimalike kontrollimatute spetsiifiliste tegurite eest (kasutatud materjalid, toote kasutamise tingimused, toote koostisosad jne.).
Lisainfo
Tootja MKDS