Pherozzip Feromoon Pukspuuleedik

Pherozzip Feromoon Pukspuuleedik

Magnet Fly Elegant kärbeste püünis 2 tk karbis

Magnet Fly Elegant kärbeste püünis 2 tk karbis

Pherozzip Thripnok Ripstiivaliste peibutis

Ripstiivaliste peibutis, mis ühendab lillede lõhnad, tagamaks, et erinevat tüüpi ripstiivalised jääksid kinni püünistesse
9,75 €
Saadavus: Laos
SKU
PTH

Thripnok® .Ripstiivaliste peibutis, mis ühendab lillede lõhnad, tagamaks, et erinevat tüüpi ripstiivalised jääksid kinni püünistesse. 

KoostisToime- Meelitab ligi erinevat tüüpi tripse, sealhulgas California lääne-tripse (Frankliniella occidentalis), tubakatripse (Thrips tabaci). Seda tüüpi tripsid on laialt levinud kogu maailmas, kahjustavad põllukultuure ja levitavad viirushaigusi. California Lääne-tripsid (Frankliniella occidentalis) on ühed kõige kahjulikumad kahjurid kasvuhoonetes. Nad kannavad edasi ka tomatite viirushaigusi. Aasta jooksul võib välja areneda umbes 10 põlvkonda. Eestis ei saa California lääne-tripsid välitingimustes ellu jääda, kuid kasvuhoones on agressiivsemad kui tubakatripsid.Tubakatripsid (Thrips tabaci) kahjustavad kõige sagedamini sibula-, porrulaugu-, küüslaugu-, kapsa-, selleri-, tomati-, oa-, kurgi, porgandi-, aia-, dekoratiiv- ja kasvuhoonetaimi. Välitingimustes võib välja areneda 2–4 ​​põlvkonda, kuid kasvuhoonetes võib nende populatsioon aastas väga levida, sest need jõuavad välja arendada 14 põlvkonda. 

Kasutusjuhendid- Thripnoki® on vaja paigutada sinist või kollast värvi kleepuvatele liimpüünistele-Magnet Blue või Magnet Yellow. Soovitatav kaugus selliste püüniste vahel on 10 meetrit.  Paigutage ettevalmistatud püünised vastavalt taimede kõrgusele või nende kohale.Toimeaeg on 3 kuud. 

Kuidas kasutada- Eemaldage ettevaatlikult, ilma kiletihendit vigastamata (ilma kotti läbi torkamata), plaadilt hõbedane foolium. Kinnitage sööt kleepuva püünise külge ja fikseerige. TURVALINE KASUTADA , KOOSTISES EI OLE PESTITSIIDE. 

Säilitamine- Säilitada jahedas, kuivas ja hästi tuulutatavas ruumis temperatuuril mitte üle +20 °C. Kaitsta otsese päikesevalguse eest. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Tühi pakend teisaldage vastavalt kehtivate õigusaktide nõuetele. 

Tähelepanu- Kui vedelik peaks välja voolama, siis peske käsi seebi ja veega.  Mitte alla neelata. Sissehingamisel minge värske õhu kätte. Silma sattumisel loputage silmi ettevaatlikult mõne minuti jooksul veega. Ebasoovitavate kõrvaltoimete tekkimisel võtke ühendust oma arstiga. Hoidke lastele ja loomadele kättesaamatus kohas! Säilivusaeg: 2 aastat valmistamise kuupäevast.

Lisainfo
Tootja MKDS