Mold Gobbler

Bioloogiline biotsiid hallitusseente kõrvaldamiseks seintelt ja krohvilt.
13,18 €
Saadavus: Laos
SKU
MOG

MOLD GOBBLER: Enne kasutamist lugege juhiseid. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Puuduvad teadaolevad soovimatud kõrvalmõjud inimeste või loomade tervisele. Soovimatuid või ootamatuid kõrvaltoimeid pole kunagi tuvastatud. Sisaldab seent Pythium oligandrum. Võib põhjustada allergilist reaktsiooni. MOLD GOBBLER® on ainulaadne toode, mis pakub uusi võimalusi soovimatute hallitusseente kõrvaldamiseks seintelt ja krohvilt siseruumides. Hallitusseened eritavad õhku miljoneid kuni miljardeid eoseid, mis võivad põhjustada terviseprobleeme: allergiaid, hingamisteede haigusi, silmapõletikku või löövet. Kasvujärgus ja oma spetsiifilise ainevahetuse käigus eritavad hallitusseened õhku ketoone, aldehüüde, eetreid ja muid aineid, mis võivad olla allergeenid või põhjustada peavalu, väsimust, bronhiiti, konjunktiviiti, kopsu mütsetoome ja mükotoksikoosi, eksogeenset allergilist alveoliiti, otomükoosi ja enterotoksikoosi. 

Tänu oma spetsiifilisele koostisele, kuhu kuulub mikroorganism Pythium oligandrum, hävitab MOLD GOBBLER® soovimatud hallitusseened, tarbides parasiitselt teisi hallituseliike. See mikroorganism on võimeline hävitama mitte ainult krohvil ja krohvis, vaid ka seinal krohvi all kasvavate hallitusseenete hüüfe. Hallituse kui toidu äratarbimisel lõpeb selle mikroorganismi bioloogiline aktiivsus.

Toode vajab aktiveerimiseks puhast vett ja niiviisi (sisu puhta veega segades) valmistatud segu võib kanda kahjustunud seinale. Aeg aktiveerimisest pealekandmiseni ei tohiks ületada kahte tundi. MOLD GOBBLER ® ei ole mitte keemiline, vaid bioloogiline toode ja see eemaldab seintelt hallitusseened, põhjustamata oma püsiva toimega mingit resistentsust või geneetilisi mutatsioone. Neil põhjustel kujutab see endast suurt edusammu seinte töötlemises elamu-, kontori-, tootmis-, lao- või muudes ruumides. Tootes sisalduv seene Pythium oligandrum aktiivsel mikroflooral puuduvad soovimatud või kõrvalised toimeid, mis võiksid saastata atmosfääri või kahjustada taimi, loomi või inimesi. 

Kasutamisjuhised: Hallitusseente kõrvaldamine- Lõigake 1 g kott (A) märgitud kohast läbi ja lisage leige joogivesi. Raputage korralikult ja laske sisul 5 minutit seistes aktiveeruda. Lahjendage aktiveeritud toode 10–20 l veega. Peske töödeldavaid pindu (tumedad laigud seinal) valmistatud lahusega, kasutades värvirulli või pintslit, ja kõrvaldage lahusejäägid. Jätkake, kuni sein kuivab. Lõigake 2 g kott (B) märgitud kohast läbi ja lisage leige joogivesi. Raputage korralikult ja laske saadud lahusel 5 minutit seistes aktiveeruda. Lahjendage aktiveeritud toode umbes 1,5 l leige veega. Kandke lahjendatud lahust (1,5 l) töödeldavale seinale mitu korda järjest, kasutades värvirulli või pintslit ja veendudes, et minimaalne ülekattuvus on umbes 5 cm. Kui töödeldud pind on kuivanud, võite kanda sellele värvikihi. Pärast töötlemist pole vaja oodata. 

Kasutamissagedus: Kui järgite ülaltoodud protseduuri kirjeldavaid juhiseid, saate soovimatud hallitusseened eemaldada ühe kasutusega. Kaitseperiood sõltub konkreetsetest kasutuskoha tingimustest. 

Tähelepanu! Enne toote kasutamist eemaldage seened märgmeetodi abil vältimaks eoste sattumist atmosfääri ja saastumise laienemist. 14 päeva enne ja vähemalt 14 päeva pärast pealekandmist ÄRGE KASUTAGE muid siseseinte hallitusseenete kõrvaldamiseks mõeldud tooteid. Ärge kasutage toodet ruumides, mis on mõeldud seente kasvatamiseks. Hoidmine: Hoidke toodet suletud originaalpakendis ja kuivas kohas toatemperatuuril 15–25 °C juures ja suhtelises õhuniiskuses kuni 40%. Ärge hoidke toodet pikemat aega temperatuuril üle 40 °C. 

Esmaabi: Nahale sattumise korral  loputage rohke veega. Vajaduse korral kasutage seepi. Silma sattumise korral  loputage mitu minutit rohke veega. Eemaldage kontaktläätsed, kui te neid kannate ja kui neid on lihtne eemaldada. Jätkake loputamist. Sissehingamise korral viige kannatanu värske õhu kätte ja hoidke teda hingamiseks mugavas asendis. Allaneelamise korral loputage suud. ÄRGE kutsuge esile oksendamist. Kui on vaja meditsiiniabi, hoidke toote pakend või silt käepärast. Andke teavet toote ja juba antud esmaabi kohta. Juhised arstile:  spetsiifilist abi või sekkumist vajavad ohud puuduvad.

Lisainfo
Tootja MKDS