Imidasect Prussakatele10 g geelina süstlas

Tavatarbijale.

Koostis: Kasutamisvalmis geel.
Toimeaine: Imidaklopriid.
Keemiline perekond: Nitroguanidiinid (neonikotinoidid).
Kontsentratsioon: 2,15% w/w.
Sihtputukad: Harilik prussakas (Blatella germanica) ja tarakan (Blatta orientalis).
Toime: Toimeaine imidaklopriid seob end putuka neuronitega. See põhjustab närviimpulsside ülekandes ärritust, mis mõjub sihtputukale surmavalt. Mürksööda koostisosad tõmbavad prussakaid ja tarakane ligi. Nad levitavad geeli liikumisega ning jagavad seda teiste putukatega, põhjustades mürgistust kontakti ja suukaudse manustamise kaudu. Tavatingimustes on geelitilgad kasutatavad ja söödavad vähemalt 2 kuud. 

5,03 €
Saadavus: Laos
SKU
IP10

Kasutusjuhised:

  • IMIDASECT sobib kahjuritõrje läbiviimiseks majades, korterite keldrites, avaliku sektori hoonetes, kogukonnakeskustes, kinodes, kirikutes, äriruumides, hotellides, restoranides, koolides, lasteaedades, haiglates, vanadekodudes, hooldusasutustes, avalikes saunades, transpordivahendites (laevad, rongid, lennukid), laoruumides, tööstuslikes hulgiladudes jne.
  • Enne kasutamist eemaldada kõikvõimalikud prussakate/tarakanide tavapärased toiduallikad (prügi, toidujäätmed jne.) levialalt geeli manustamise soodustamiseks.
  • Kanda geeli nii levialale kui ka toiduallikate vahele ning soojadesse (<50 °C) ja niisketesse varjus olevatesse kohtadesse (nurgad, praod, lõhed, õhutorud, põrandaliistude ja seadmete taha, mööda torusid, veeallikate lähedale jne.).
  • Kontrolli käigus vaadata töödeldud ala üle ning vajadusel asendada tarbitud mürksööt, sest prussakad jätavad maha eritisi ja väljaheiteid, mis tõmbavad liigikaaslasi ligi.
  • Kuivanud geel tuleb välja vahetada, et toode maitseks kahjuritele. Informeerida loaomanikku toote ebatõhususest.
  • Mitte jätta mürksöödatilku otsese päiksevalguse kätte või kuumusallikate ligidusse (nt radiaator).

    Doseerimine: 1 tilk 0,1g vastab 5mm diameetrile. Toodet võib kasutada iga 2 kuu järel või kui see on ära söödud (maksimaalselt 6 kasutuskorda aastas).
Lisainfo
Tootja MKDS